قطع خدمات مبتی بر محتوا

۱۴ بهمن ۱۳۹۵

خوشخط :

برای قطع سرویس خدمات مبتی بر محتوا در همه اپراتورها کافیست #۸۰۰* را شماره گیری کرده و گزینه ۲ یعنی قطع خدمات مبیتی بر محتوا را انتخاب کنید و بعد از مدت چند دقیقه یک پیام برای تایید ارسال میشود و پس از تایید پیام توسط کد خواسته شده بعد از مدت ۲۴ ساعت کلیه سرویس های مبتی بر محتوا قطع خواهد شد .

روابط عمومي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديویي از قول صادق عباسي شاهكوه اعلام کرد: با توجه به افزايش خدمات ارزش افزوده پيامكي در حوزه هاي مختلف و نارضايتي اعلام شده از سوي مردم به رگولاتوري و به منظور حفظ حقوق مشتركان، با الزام رگولاتوري، روش هاي ارایه اين خدمات از سوي اپراتورها تغيير كرد.
وي با بیان اعلام نارضايتي مردم از عدم اطلاع رساني شفاف در مورد پيامك ها افزود: از اين پس روش فعال سازي و غير فعال سازي خدمات پيامكي از سوي تمامي اپراتورهاي تلفن همراه يكسان شده و مشتركان تلفن همراه با استفاده از سامانه پيامكي ۸۰۰ و يا شماره گيري #۸۰۰* مي توانند از انواع خدمات ارزش افزوده فعال روي سيم كارت خود و روش غير فعال سازي آن آگاه شوند و درصورت عدم تمايل به دريافت پيامك هاي تبليغاتي، بازي و سرگرمي، مسابقه و ارسال اطلاعات و اخبار مي توانند اين خدمات را غيرفعال كنند.
عباسي شاهكوه گفت: درصورت فعال سازي خدمات ارزش افزوده محتوائي پيامكي از سوي مشتركان، اپراتورها بايد در تمامي پيامك هاي ارسالي، هزينه خدمات و نحوه غيرفعال سازي را به مشترك اعلام كنند.
وي با بیان اينكه تمامي خدمات ارزش افزوده محتوایي پيامكي بايد صرفاً بين ساعات ۹ صبح تا ۹ شب براي مشتركان ارسال شود، گفت: درصورت درخواست مشترك براي غيرفعال كردن خدمات ارزش افزوده محتوایي پيامكي، اين خدمات بايد حداكثر تا ۲۴ ساعت قطع شود.
معاون بررسي هاي فني و صدور پروانه رگولاتوري گفت: قطع سرويس، پيامك هاي تبليغاتي خود اپراتورها را نيز شامل مي شود و درصورت درخواست مشترك براي غيرفعال كردن خدمات ارزش افزوده محتوایي پيامكي، خدمات پيامكي مبتني بر تراكنش شامل خدمات تراكنشي بانكي، خريدهاي الكترونيكي و غیره همچنان براي مشتركان فعال خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولی وجود ندارد